Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nekem kell kifizetni azt a...

Nekem kell kifizetni azt a vízszámlát, amiért 1 hónapja kihívtuk a vizeseket?

Figyelt kérdés
1 honapja jött a leolvasó haygott papirt, lementem megnézni a vizorát, és láttam, hogy folyik a csönél a viz, kijött a szerelö mert hivtam az ügyelete, mondták semmit nem kell fizetni a kiszállásért mert ök rakták fel a vizorát, és a és a vizora után folyt a viz, ez az ö hibájuk, nekik kell megoldani, ezzel ugy el is voltam, ingyen van,...de rá ma jött egy számla 38000 ft-rol mert annyi viz elfolyt, hozzáteszem, 8000 szotunk fizetni, na most a kérdésem az , hogy elismerték akkor szoba hogy az ö hibájuk, mert ök szerelték fel, én most köteles vagyok minden nap lemmeni , hogy nem-e folyik a viz, mert ök lehet nem jol rakták fel a vizorát ??? Hát ez gáz nekem ez sok, pénz, de tényleg akkor minden nap mennyek le hogy jo e a vizora ? + csatlakozás ? Lényeg hogy ellenük tehetek-e valamit ? Vagy mi legyen ?
2008. okt. 9. 20:28
 1/3 anonim válasza:
a vízóra utánt azt, hogy érted? ha a vízóra és a lakásod között ment tönkre a cső akkor bizony te fizetsz, mert az a te csöved te felelsz érte. Ha maga az óra ereszt akkor ők. Az óra és az utcai vezeték közötti területről nem tudom, hogy azt ki fizeti.
2008. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát ott folyt ahol ök felrakták a toldást, vagyis van a vizora utána van a csatlakozás amit ök raknak fel a között folyt a viz, az egy dolog , de a ficko mondta ez az ö hibájik nem kell érte fizetni, de ha az ö hibájuk akkor az elfojt vizért nekem kell fizetni? Minden nap le kéne menni, nem -e hibázott a vizmü, hogy berakta a vizorámat ?
2008. okt. 9. 21:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Elöre is köszönöm a válaszokat, de csak holnap tudok reagálni, mert holnap hamar kell kellnem, de megigérem hogy irok, ha irtok , köszi elöre is :D
2008. okt. 9. 21:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!