Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Teleki tér környékén milyen?

A Teleki tér környékén milyen?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Eddig Diósdon laktunk szüleimmel és a bátyámmal. Szüleim most elutaznak egy évre külföldre. Mi addig a tesómmal a nagyinkhoz költözünk. Neki volt nemrég egy nagyobb betegsége ezért el kellett költöznie a kertes házából (nem akart hozzánk költözni), úgyhogy most Pesten, a Lujza utcában lakik. Mi még csak egyszer voltunk azóta abban a lakásban. Felújított ház, rendezett belső. A nagyim azt mondta, hogy majd lejárhatok futni a II. János Pál pápa térre. Meg ping-pongozni Teleki László térre. A bátyámmal sokat jártunk eddig kosarazni vagy focizni az ottani pályákra Diósdon. De nem tudom, itt a Teleki téren szerintetek milyen lenne?

Befogadóak, vagy egy zárt közösség már ott ki van alakulva? A környékről is jöhetnek tapasztalatok, vélemények.

Köszi

15/L


2017. nov. 8. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ott nem haverkodnék senkivel, kivéve ha bírod a cigókat, négereket, kínaiakat.

Fehér ember nem sok van ott.

2017. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Futni csak a napközben!!!

Elég gáz környék.

2017. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Majd megpróbálom, hogy sötétedés előtt végezzek a futással.

Akkor, ha nem akarok gáz arcokkal haverkodni, hova menjek társaságba, parkokba a környéken?

Köszi tényleg a gyors válaszokat

2017. nov. 8. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott ne menj parkokba.

Menj át a 7. kerületbe ha ilyen helyekre akarsz járni, az sokkal nyugodtabb környék, nincs messze.

A teleki tér környékén csak kis gengszter cigókkal haverkodhatsz, azt nem ajánlom.

2017. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát, ez elég lehangolóan hangzik. Na azért remélem elviselhető évünk lesz. 99-es busz, 24es villamos, meg amik ott járnak azok is rosszak?

Nagyim eddig nem mondta h lenne baj, bár ő otthon ül mindig és onnan gondolom nem érzékeli. Azt mondta majd nekem kell bevásrárolnom, na az is "jó" lesz...

2017. nov. 8. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Na a 99-es a cigányhajó, egy darabig azzal jártam dolgozni.

Nem lesz gond, de sötétedés után azért egyedül ne nagyon, illetve meg kell tanulni kezelni ezt a tipust.

Ha kérdez, nem válaszolni mert nem jószándékból kérdez.

De villamossal hamar bent vagy a körúton.

2017. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mobdtam ezeket a bátyamnak is. Hát nem vette komolyan. Ő valami Napházba (művelődési ház) akar járni haverkodni:D...

Köszi mindenkinek a választ!

2017. nov. 8. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!