Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha megnyomod a liftben az...

Ha megnyomod a liftben az állj gombot, utána újra tudod indítani? És hogyan?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 23:52
 1/8 anonim válasza:
33%
Nem tudom,de megyek kipróbálom. =)
2010. jún. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%
na úgy látszik az elsö bent ragadt a liftben XD
2010. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
XD
2010. jún. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben igen! Mi egyszer haverokkal (25 éve)egy toronyházban mentünk fel. Megnyomtuk, megállt, de az emelet gombját újra megnyomva újraindultunk!

Gondolj bele, mi lenne, ha nem így lenne. Túl sokszor kéne hívni a segélyhívót.

Bár nem tudom, minden liftnél így van-e?

2010. jún. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy azonnal megáll, vagy elmegy a köv. emeletig. Újraindítani bármelyik emelet gombjának megnyomásával lehet.

De vigyázat, a régi (nem elektronikus vezérlésű) felvonókkal ha rövid időn belül többször eljátszod, leoldhat a motorvédő, és akkor frankón benn ragadsz, ugyanis azt csak a gépházban lehet kézzel visszakapcsolni.

2010. jún. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 emeletes házban nőttem fel,ráadásul a tizediken laktunk. Mi nem nyomkodtuk az állj gombot (csak akkor ha rossz emeleti gombot nyomtunk meg,így megállt,majd újra nyomtál egy emeleti gombot akkor elindult.De sűrűn nem nyomkodtunk mert nélküle is sokszor benn ragadtunk a liftben.Ilyenkor vészcsengő gomb,és várni amíg a gondnok újra indítja vagy kiszed belőle minket..De volt olyan amikor a vészcsengő sem működött...

(hajjjj a 80-as évek...)

2010. jún. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Első vagyok, nem lehet.
2010. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam.Megnyomod,megáll.Emeletet nyomsz újraindul.
2010. jún. 13. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!