Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szomszédommal?

Mit csináljak a szomszédommal?

Figyelt kérdés

Társasházban lakunk és a szomszédokkal elég sok problémánk van(vagy inkább nekik van velünk?=)).

Van ugyanis olyan,hogy néha napján kicsit hangosabban hallgatom a zenét(no nem kell üvöltésre gondolni mint amit a kisebbség szokott) hanem annyira, hogy szépen kiszóljanak a dallamok. De pld kimek a szobából és a másik szobába nem hallom egyáltalán a zenét erre feljön a szomszéd pampogni, hogy megint mi ez a dübörgetés zene téren??(tényleg heti 1szer van és akkor se hangos- ja és délután 2-3kor!!)) Erre lemegyek hozzá direkt nem is halkítottam le a zenét és érdekes én nem is hallok semmit erre ő meg azt mondja ,hogy érdekes valaki lekapcsolta biztos, feljövök és ugynagúy szól a zene. Bezzeg én mikor tök fáradtan hazajövök és este 10kor már akarok aludni és hallom a hülye tv-jét üvölteni ahogy fekszem az ágyba alattam. Érdekes.. de még éjfélkor és éjjel 1kor is hallom, ha épp felkelek. Akkor én is menjek le? Meg multkor fúrtak faragtak legalább 1 órán át akkor én is mentem volna , hogy mi ez a fúrás???

A másik szomszéd meg a konyhánk mellett lakik(ott van a hálószobájuk) és mikor este 10kor mosogot édeasnyám( ekkor van ideje mert körülbelül ekkor jön haza a munkából) egy 15 percet körülbelül akkor is át jönnek, hogy ezt miért ilyenkor kell? Könyörgöm, ha ekkor van erre idő akkor nem igaz nem lehet kibírni azt a 10 percet.(egyébként mi is ugyanúgy áthalljuk , ha ők épp dugnak....) Nem értem, hogy ha egy közösségben élünk, akkor ott ilyenek vannak és ezek ellen semmit nem lehet tenni. De már fenyegetőzik ,hogy szól a rendőrségnek, meg szól a közösképviselőnek, hogy valamit csináljon. Szánalmas szerintem kicsit.


2010. jún. 13. 15:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Természetesen mikor ők csinálnak bulit akkor az elfogadott(piáznak, szemetelnek, cigiznek és eldobják a csikket mindenfele, az rendben van). Multkor is a 3 napos ünnepbe 11kor volt egyszer, hogy kicsit hangosabban ment a zene vagy a film és akkor feljött, hogy mi ez, hogy reggel 11kor ezt kell hallgatnia..
2010. jún. 13. 15:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a társasház átka, nagyjából ennyivel le is írtam mindent. Próbálkozhatsz szép szóval, visszavágással, kedvességgel vagy bunkón, te fogod megszívni.
2010. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért az jelent valamit, hogy mindig olyankor megy fel, amikor "hangosabban" hallgatod a zenét :) Mert ha tényleg nem hallatszik lenn semmi, akkor ő mindig rátrafál a blöffel? :)

Költözzetek el.

2010. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell törődni a fel és lejövögetéssel.Normális hangerő normális időpontban, akinek ez nem tetszik menjen vissza a tanyára.Egy társasházban az élet nem arról szól, hogy lábujjhegyen hazaosonok és becsusszanok az ágyba, alszom, és vigyázok, hogy ne horkoljak.

Bizony el kell tűrni a szomszédnak az élettel járó zajokat.

2010. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezzel alkalmanként a zenehallgatást is.

Előző voltam 59/N

2010. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

SZerintem nem érdemes velük voglalkozni hisz ők nem látják a Saját szemukben a fát de msásokban a szálkát is vagy hogy szokták ezt mondani :)

Amikor szolnak hogy halkisd lejjebb a zenét vagy hagya abba anyud a mosogatást akkor azért se hagyd abba és egy idő után rá fognak jönni hogy felesleges átmenni hozzátok!:)

2010. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!