Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Illegális csatorna okozhat-e...

Illegális csatorna okozhat-e gondot társasházban?

Figyelt kérdés
4 lakásos társasház, régi építésű. Az egyik lakásban hosszú évekig nem volt csatorna, üresen is állt évekig. Pár éve megcsinálták, és most tudtam meg, hogy az utcai főcsatornára engedély nélkül kötötték rá a csatornájukat. A lakást azóta sem használta senki, de most készül beköltözni valaki, és ezért érdekelne, hogy mi van. Nem is értem, hogyan lehetett ezt megcsinálni, illetve mit jelent ez? Vízfogyasztásnál nem fog csatornadíjat fizetni? Vagy csak a bekötést úszták meg ingyen? Kérem, segítsetek, nagyon nem vagyok járatos a témában!

2018. okt. 17. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tisztességesen meg van csinálva akkor műszaki gond nem lesz.

Ha nincs szennyvíz csatlakozása hivatalosan, akkor az elfogyasztott vízmennyiség után talajterhelési díjat kell fizetnie ami jóval több mint a szennyvíz díja. Úgyhogy legálissá fogja tenni.

2018. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 L.. István ***** válasza:
Aki beköltözne az köttette rá? Ha nem akkor nem lehet gondja. Be kell jelenteni és kész. A szennyvízdíjat persze fizetni fogja.
2018. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Vízfogyasztásnál nem fog csatornadíjat fizetni?"

Te most tulajdonképpen irigykedsz?

2018. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!