Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Honnan jön ez a sok szúnyog?

Honnan jön ez a sok szúnyog?

Figyelt kérdés
Minden nyílászárón szúnyogháló van, nem lukas, nem is nyitogatom őket, mégis minden este párat összecsapkodok. Most az előbb 4-en gyűltek össze a fényre. Vajon hogy jönnek be? Tényleg nem értem. Másnak is besurrannak?
2010. jún. 27. 22:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Onnan vannak, hogy a sok árvízzel elöntött területről nem húzódott vissza a víz, hanem állóvíz lett, és ezt nagyon imádják a dögök.
2010. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó, az odáig ok, de hogy jönnek be a lakásba?
2010. jún. 27. 22:56
 3/13 anonim válasza:
egy-egy ajtónyitásnál esetleg...
2010. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem nyitogatom az ajtót.
2010. jún. 27. 23:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem is mész ki a lakásból? mert elég annyi is neki, h bejöjjön. Vagy lehet h vmelyik nap mentél ki s nyitottad ki az ajtót, csak akkor még nem találkoztál vele a lakásban, mert elbújt vagy vmi, s csak most jött elő.


Amúgy örülj h csak 4 van:D Nekünk a fürdőben vagy 40-et számoltam össze

2010. jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez a problémánk. Mindenhol szúnyogháló van. Mostmár csak arra gondolok, hogy amikor megyünk ki-be a lakásból, akkor surran be. Mert nekünk is csak pár db van a lakásban.
2010. jún. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

emberek! használjátok a VAPE-t;) tesómmal mindig jókat vigyorgunk, amikor esténként felkapcsolunk EGY villanyt, ahova odamegy az összes dög és benyomjuk a konnektorba a szúnyogirtót. negyedórán belül leesik a falról az összes:P nem kell, h egész éjszakán menjen utána...


jah és én úgy hallottam, ha szúnyogok belepetéznek a hálóba és így jutnak be a kis újoncok...

2010. jún. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó. Nekünk is van ilyenünk és meg is döglenek. a kérdés még mindig az volt. Hogy honnan jönnek be?
2010. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, Vape nekem is van, én lapkásat használok, tökéletesen beválik, éjszaka mindig megy, és így nem csípkednek. Ezek szerint másnak is besurrannak, akkor nem vagyok egyedül. 40 szúnyog?? Az komoly! Részvétem! Utálom ezeket a dögöket!

Köszi a válaszokat!

2010. jún. 28. 08:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is rengeteg van, pedig a 2.-on lakunk, és azokat az ablakokat nyitjuk amin szúnyoghálón van. :(
2010. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!