Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ma (2019. 02. 09. ) délelőtt...

VVicky kérdése:

Ma (2019. 02. 09. ) délelőtt sikerült úgy elhagynom a házat a kisfiammal, hogy nyitva felejtettem az ablakokat. Kb.5 órán keresztül voltak nyitva. Szerintetek mennyi pénzt fűthettem ki az ablakon?

Figyelt kérdés

A házunk egy tipikus kádár kocka, 10 centis szigeteléssel. Három kb. 80cmx100cm nagyságú ablak maradt nyitva. A fűtést egy kombi gázcirkó adja, ami 22 fokra volt állítva, a radiátorok pedig az ablakok alatt vannak.

Mivel általányt fizetünk, sajnos nem tudom meg a jövő havi számlából, hogy mennyivel léptük túl az átlagunk.

Mentségemre legyen szólva, hogy usziba siettünk...

Bár a férjem szúrós tekintetén ez mit sem változtat. :-)


2019. febr. 9. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
200Ft-ot! De számít? A férjed meg nézzen ennyi miatt szúrósan. Mondom ezt férfiként.
2019. febr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Kb. 500 Ft lehet.
2019. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:
A fűtés egy dolog, de nem mászott be senki és vitt el ezt-azt?
2019. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam, hogy senki nem írt több tízezres fogyasztást.

A házból pedig nem tűnt el semmi. :-)

Mázlista vagyok, jó környéken lakunk.

2019. febr. 11. 00:35
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Mi pl szombaton elmentünk bevàsàrolni, 20 km oda, 20 km vissza, 20-20 perc kocsival.Hàrom óràt elpepecseltünk, az ebédlőben nyitva hagytam az ablakot, hogy szellőzzön, sőt mind a 3 szobàban is nyitva volt bukón.

Szerintem nem fűtöttük az udvart 200 ft.-nàl nagyobb összeggel, bár tény, a termosztàtot levettem 20 fokra mielőtt indultunk.

A férjed meg hiàba néz szúrósan, ez nem összeg.

2019. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!