Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Melyik kialakítás a vonzóbb?...

Melyik kialakítás a vonzóbb? A szobák az utcára néznek és a nappali, konyha, étkező a kertre vagy fordítva a nappali, konyha, étkező néz az utcára és a szobák a kertre.

Figyelt kérdés
Írjátok meg kommentben, ha valakinek van konkrét oka is, hogy miért ez vagy az.

2020. jún. 29. 15:21
A kérdező szavazást indított:
A szobák az utcára, a konyha, nappali, étkező a kertre nézve.
A konyha, nappali, étkező az utcára, a szobák a kertre nézve.
14 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha most építkeznék, akkor a kert közepére tenném a házat, hogy minden a kertre nézzen.

Akkor az utcán mászkálók nem látnának be a lakásba, nagyobb lenne a csend és kevesebb por szállna be.

2020. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
A háló a csendes részre nézzen. A többi szerintem mindegy.
2020. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Minimális ésszel rá lehet jönni, hogy nem jó, ha az utcáról mindenki látja, ahogy a szobában öltözöl, kamatyolsz stb. Ezért jobb, ha ezek a szobák a kertre néznek.
2020. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A konyha, étkező az oldalkertre nézzen, a szobák a hátsó kertre. Az utcára a lőállások nézzenek. Ez az ideális.
2020. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Én a kert irányába tenném a nappalit üvegfallal nagy tolóajtóval. A nappaliból egy teraszra lehetne kimenni féltetővel, étkezővel rattan bútorokkal.
2020. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

"Az utcára a lőállások nézzenek. Ez az ideális."

:DD

Mondjuk igen.

2020. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha ez egy nagyon csendes utca, ahol óránként megy el egy autó a ház előtt, akkor szerintem ez nem szempont, hogy merre néznek a hálószoba ablakai. Ha van függöny az ablakon, úgyse látnak be nappal a szobába. Ha forgalmas útón van a ház, akkor az az elrendezés a legideálisabb, hogy legelől a garázs keresztbefordítva, aztán valami és aztán bentebb a bejárat és mellette a konyha ablaka az utca felé néznek párhuzamosan.
2020. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Nekem az volt a lényeg, hol fogok többet szexelni, az nézzen a kertre.
2020. júl. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

A mostani házunk a kedvencem, minden ablak a kertre néz. :D (A telek végében van a ház, az utca messze van és van még köztünk egy garázs, hátsó szomszédunk pedig nincs, arra erdő van.)


Amúgy attól függ, ha kicsi a forgalom akkor a hálószobáknak szerintem jobb ha az utcára néznek, ott úgyse nézelődik egész nap az ember, inkább a nappaliból jó szerintem ha a kertet látni.


A belátás-problémát nem igazán értem, van már függöny, üvegfőlia, reluxa, stb.

2020. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A belátás-problémát nem igazán értem, van már függöny, üvegfőlia, reluxa, stb."

De ezek mind csökkentik a szobába bejutó fényt valamennyire, és van, aki azt szereti, ha minél világosabb a szoba (kivéve akkor, amikor direkt be akarják sötétíteni).

2020. júl. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!