Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen tapasztalataitok...

Vova37 kérdése:

Milyen tapasztalataitok vannak a kőfurnérral kapcsolatban? Melyik forgalmazó céget ajánlanátok?

Figyelt kérdés

#kőburkolat #kőfurnér
2021. jan. 20. 14:04
 1/2 Boldi75 válasza:
Esztétikailag nagyon szépek, tényleg olyan, mintha valódi kőburkolatot használnánk. Viszont sokkal könnyebb felrakni, simán lehet flexszel vágni, ragasztóval pedig rögzíted. Szerintem egy ügyesebb ember magának is meg tudja csinálni, de persze egy jó szakemberrel biztosabb. Én csak ajánlani tudom, nálunk a homlokzat egy részére került fel kb. 2 éve, ez ugyan nem hosszú távú tapasztalat, de egyelőre úgy tűnik, minden rendben van vele. Mi egy egri cégtől (Slate Design) rendeltük, nagyon segítőkészek voltak.
2021. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sosetom ***** válasza:

Attól függ h kintre vagy bentre tervezed.

Beltéren házilag is simán bevállaltam, kültéren már komoly szaktudást igényel, hogy tartós megoldás legyen. Nem felrakni nehéz, hanem hogy ott maradjon hosszú évekig.

Nekem a Kő-tár-ban Budapesten azt mondták, hogy kültéren a déli, erősen napos oldal kerülendő, mert a vékony anyagnak nincs hőelvezetése, ami leváláshoz vezethet.

2023. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!