Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Érdemes lakberendezőt megbízni...

Érdemes lakberendezőt megbízni építkezésnél vagy felújításnál? Vagy az asztalosok is csinálnak látványtervet? Pl konyha, vagy gardrób, vagy fürdőszoba. Ha a padló burkolatok, csempék már megvannak.

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 23:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Főleg bútortervekhez, fal festéshez, fal dekorációkhoz.
2021. febr. 1. 23:02
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lakberendező.

Az asztalos szinte biztos nem fog neked látványtervezni

2021. febr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy inkább belsőépítész
2021. febr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 puritan ***** válasza:
0%
Én régen szereltem villanyt új családi házakba. Minden iparos békésen dolgozott egymás mellett, de amikor megjelent a lakberendező mindegyik káromkodni, szikkozódni kezdett, és hanyat homlok menekültek, nehogy megtalálják valami baromsággal. Rendszerint a valóságtól elrugaszkodott, a szakmák szabályainak, és a fizika törvényeinek ellentmondó ötletei voltak, hogy alig győztük a tulajdonost lebeszélni róla.
2021. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem nem az a lényeg hogy az iparosok békésen dolgozzanak, hanem hogy a végén a tulajdonos békésen ott lakjon. Vannak pancser iparosok is nem kevés, az meg hogy káromkodnak és szitkozódnak ha nem úgy van valami ahogy akarják az őket minősíti. Ugyanezek az iparosok akkor is káromkodni és szitkozódni szoktak, ha megjelenik a tulajdonos, és még épp nem hallja.
2021. febr. 2. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Belső építészt, lakberendezőt érdemes, de arra tényleg érdemes készülni, hogy lehetnek hajmeresztő gondolataik és mindezt egy vagyonért.

Szerintem ha meg is bízol valakit, érdemes olyat keresni, aki két lábbal a földön jár. Már ha számítanak az anyagiak.

Egyébként ha van némi kreatív vénád és leülsz, akkor te is simán tudsz tervezni. Én kifejezetten imádtam ezt a szakaszt a lakásvásárlásunk után.

2021. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindig is lesznek olyan mesterek,akik a megszokotton kívül nem hajlandóak egyébre, és lesznek olyan elszállt lakberendezők, akiket a látványon kívül más nem nagyon érdekel. Mondom ezt lakberendezői tapasztalattal. Nem véletlenül van saját csapata egy befutott tervezőnek.

Egyébként a tervezés ára attól is függ, mennyire összetett a feladat.Ha tényleg csak látványterv variációk szükségesek,nem nagy összeget kérnek. ( Más az, ha pl. segít válogatni az áruházban, csapatot hoz, stb.)

2021. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
..és még saját tapasztalat:Legutóbb a saját fürdőszobám burkolásánál olyan szakembereket találtam, akiket nemhogy elborzasztott volna a csempekiosztásról szóló látványtervem,hanem még javasoltak is pár részletre megoldást,az eredménnyel pedig maximálisan elégedett voltam. Szóval még mindig léteznek perfekcionista szakik ☺
2021. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jelentkezz fel a Pinterestre, rengeteg ötlet van a témában, de vannak magyar folyóiratok is
2023. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!