Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Erkélyre, eső elleni védelemhe...

Erkélyre, eső elleni védelemhez mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Nyitott az erkélyünk és mivel a lakás kicsi, kint szeretjük szárítani a ruhákat. Esős időben azonban 20-30 cm-es sávban be esik az eső, így a ruhákat sem tudjuk kint hagyni. Külső redőny beépítésén gondolkodtunk, azonban az sokat el vesz a kilátásból. A csuklós karos napellenző jó megoldás lehet? Szivesen fogadok minden tanácsot és ötletet.

2021. ápr. 4. 18:15
 1/1 Meton ***** válasza:
52%

Szerintem a legjobb egy szárítógép beszerzése. Az erkély nem arra való, hogy ruhát szárítsanak rajta. A napellenző szerintem drágább a szárítógépnél, de hasznos lehet, mert nem süt be a nap. Én szárítógépet használok és nem kell törődnöm az időjárással. Egy csomó melót megspórolok, mert nem kell teregetni és persze nagyon sok időt is. Vannak állataink, amik nagyon sok szőrt hagynak a ruhákon, a szárítógép ezt is leszedi.

Szerintem a ruháknak vegyél szárítógépet. Az erkélyre meg tegyél asztalt, székeket és esetleg egy sörhűtőt. Ne felejtsd el, hogy az utcáról látják. Kicsit perverz dolog a fehérnaműt ilyen helyen szárítani.

2021. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!