Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerül nagyon maximum?

Mennyibe kerül nagyon maximum?

Figyelt kérdés

Szeretnénk egy kis házat amiben van egy nagy szoba és egy konyha lakhatóvá tenni

Először is a mennyezet, kúp cserép

Aztán fürdőszobát lerekesztetni a nagy szobából

A konyhát kiszélesíteni

A gádor alá egy folyosót és az utcára felé egy hálószobát

Tudom,tudom kérdezzek még hozzá értőt de mégis hátha van itt aki ért ehhez

Vagy esetleg volt hasonló cipőben

Ez különben egy vidéki ház aminek a nagy szobája 6X5 kb a konyha pedig 2X5



2021. aug. 12. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos pont fordítva van: minimumot lehetne inkább mondani, maximumot aligha.

Én azt mondom: ha 5 milliód nincs rá, akkor neki se állj.

De tartok tőle, hogy mások még fölül fogják ezt licitálni.

Nem írtál olyanokról, hogy pl. villanyvezetékek cseréje, pedig gondolom az is szükséges.

Vagy a fürdőszoba vízvezetékéhez lehet, hogy az egész lakást föl kell túrni.

2021. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

folyt.


Új szobát alakítanál ki, azt fűteni is kell. Hozzá lehet-e illeszteni a meglevő rendszerhez, vagy inkább külön másképp fűteni, vagy egyben korszerűsíteni az egész fűtési rendszert?

Úgy jönnek elő a váratlan költségek, mint eső után a gomba.

2021. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen,mind ezekkel együtt érdekelne mégis mennyi
2021. aug. 12. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Kinek mit jelent az, hogy lakható...

Mi pl kényszer helyzetben voltunk, nemigen volt választási lehetőségünk, családi tragédia, örökség, adósságrendezések után ott álltunk 3an párom én és a gyerek, 3millió ft, és nem volt hová mennünk, viszont már elegünk is volt a városból.

2millióért vettünk egy lerobbant falusi házat székesfehérvártól 30km-re, a maradék pénzből sikerült bevinni a vízet, ki a szenyvízet, a kádunk néhany téglan áll, alatta egy hatalmas adag purhab, és ennyi, ez q látvány... a wc simán a csupasz tégla fal mellett, a mosdó egy lomizott szekrénykén, előtte a tükör simán a falnak támasztva... fürdő világítás a plafonból lóg 2 drót és van rajta egy foglalat ahová be lehet csavarni a körtét...


Konyhánk a ház "előszobája", egy asztalon van egy elektromos mini sütő, valamint egy 2tagos indukciós rezsó, egy másik asztal amibe belevágtam a mosogatót, mellette áll a hűtő...


2 lakószobánk pedig tudott kapni tisztasági meszelést.


Van aki szerint putri, van ismerősöm aki már a szemembe is mondta... nos szerintem pedig otthon...

A fürdőszobára kellett költsünk kb 300at, a konyha 200, a maradékot pedig elvitték kisebb nagyobb hibajavítások, pl néhány nyílászáró cseréje.

2021. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia 4-es!

Ez egy igazán szomorú történet,kívánom,hogy minden jóra forduljon!

Jó egészséget kívánok.

2021. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont ez a lényeg, hogy en nem szomorúnak fogom fel.
2021. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!