Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Lesz még olcsóbb valaha az...

Lesz még olcsóbb valaha az OSB lap?

Figyelt kérdés

Egy teraszt szeretnénk beépíteni. Nem vagyok biztos az alap teherbírásában, ezért könnyűszerkezetes falakban gondolkodom, vagy az Ytong jöhet szóba. Megdöbbenve tapasztalom, hogy kb. annyira jön ki a könnyűszerkezet a lécekkel, szigeteléssel együtt, mintha megvenném az Ytongot a ragasztóval!

Tudom, hogy megugrottak az árak, de jövőre várható, hogy legalább az OSB-nek normális ára lesz, nem ilyen 28.000/tábla? Mit gondoltok?



2021. aug. 29. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Láttál, tapasztaltál már olyat, hogy bárminél jelentős árcsökkenés bekövetkezett volna ? Pláne ilyen inflációs, forintromlós időben ?
2021. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Azert egy 100%-os aremelkedes nem hiszem, hogy vegleges kellene legyen.
2021. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elkészült azóta a terasz? :)


Hát, ha nem is 2022-re, de mostanra valamivel kedvezőbbek az árak.

Igaz, nem tudom milyen OSB-re írtad anno a 28.000 HUF/tábla árat, de mostanság a 15mm 8500, a 18mm pedig 10200.

Mondjuk így is durva ára van :O

2023. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!