Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen alaprajz tervező...

Milyen alaprajz tervező programok vannak?

Figyelt kérdés
Ház alaprajz tervező programra gondolok, amit a mérnökök is használnak vagy legalábbis ahhoz nagyon hasonlót. Ami kritérium, hogy legyen ingyenes. Én találtam már egyet a Homestyler tervező programot, de nekem túl egyszerű az alaprajz tervezése szempontjából és sokkal inkább a belső designra megy rá.

2022. máj. 21. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs. A mérnökök nem hiába fizetnek érte több százezret.

Az ingyenesek mindig egyszerűbbek, alap dolgokkal.

2022. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi volna a célod?

Az ingyenesek inkább rajzprogramok, dizájnnal. Komoly szerkesztésre, méret adatokra, számításokra, anyagigényre, stb nem hiába kell fizetni. Ráadásul a használatuk sem egyszerű ebből kifolyólag.

2022. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezek az ingyenes programok arra valók, hogy pl. lakberendezés, bútorozás, festés előtt az emberek meg tudják nézni hogy fog kinézni a szoba vagy lakás

Gondolom házat akarsz építetni, ahhoz mindenképp egy rendes mérnököt bízz meg, mert ő tudja mikre kell figyelni, mint pl. az ajtók és ablakok kadálymentes nyílására

Ha csak ugy rajzolgatnál, én mm papírt ajánlanék, nem macerás, én is imádtam hetedikben technika órán

2022. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ha építkeztek, úgyis kell építészt megbíznod - mert csak úgy lehet elindítani a kivitelezést...


Csatlakozom az előzőekehz , egy AutoCAD, ArchiCAD vagy hasonló profi program nincs ingyenes!

2022. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!