Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Baj az tűzbiztonsági szempontb...

Baj az tűzbiztonsági szempontból ha a kémény melletti lemezt vagy minek nevezik deszkák fogják amik a kémény falával érintkeznek tehát mintha egy deszkát a falhoz nyomnák vízszintesen?

Figyelt kérdés
Nem tudtam jobban fogalmazni,holnap jönnek ellenőrizni,most nem a kéményseprő hanem a főkéményseprő a katasztrófavédelemtől mert valamelyik gei szomszéd bejelentett mert hiányzik az egyikről a fedlap, mert cserélni akartam.Olvastam a neten betiltották valakinek a kéményét mert "bele volt építve a gerenda" de nem volt beleépítve csak az is érintkezett a kéménnyel.Nekem csak kisméretű deszkák vannak mellette de eddig nem szólt érte a kéményseprő,fafűtéses a kémény még ennyi.

2022. okt. 10. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jó. Szüleimnél a nyáron jelezte ugyenezt a kéményseprő. Távolságra nem emlékszem, de talán 20cm.
2022. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fog megfelelni. Tűzvédelem...
2022. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Lemez alatt kéménykibúvóra gondolsz?
2022. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elmarasztalnak.

Évtizedek múlva kieshet a vakolat és begyulladhat a deszka.

2022. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
A geczi szomszéd valószínűleg csak nem akar kigyulladni miattad.
2022. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A lemez alatti kéménykibúvó nem tudom mit jelent de az lehet szerintem.Az megérdemelné hogy kigyulladjon,miért a tél előtt jelentget.
2022. okt. 10. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
3# láttál már kéményt? Nem úgy néz ki.
2022. okt. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!