Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Érdemes most telket venni?

Érdemes most telket venni?

Figyelt kérdés

Vidéken fogunk venni egy nagyobb lakást ahol majd szeretnék 6-7 évet eltölteni, de a fő cél mindenképpen egy családi ház lenne később.


Érdemes lenne beruházni egy telekre? És építkezni rá szépen lassan, vagy inkább félretenni a pénzt és 6-7év múlva venni egy kész házat?


A ház most nem sos, de nem tudom melyikkel járnánk jobban.



2022. nov. 16. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az en idegrendszerem alkalmatlan erre, furdoszoba felujitas volt nalunk, 4,5 honapig tartott, mert nem talaltunk embert. Aztan amikor talaltunk, elbaszta az egeszet es kb 0-rol kellett kezdeni, agyfaszt kaptam.

El nem tudom kepzelni, hogy akkor egy teljes epitkezesnel mi lehet. Az arakrol nem is beszelve, en csak akkor vagnek bele, ha vegtelen penzem lenne, az is biztos :D


Szoval neked kell tudni, hogy megeri-e. Szamomra nem, mert a jozan eszem es a hazassagom fontosabb, de ez en vagyok, rosszul birom alapbol a sok stresszt is.

2022. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyessel értek egyet :D mi az egész lakást újítottuk belülről ráadásul időre kellet szerintem 10 évet öregedtem 3 hónap alatt. És teljesen igaz a mondás, hogy számold ki mennyi lesz oszd el kettővel és még azt ad hozzá, mert mindig van még valami plusz költség.
2022. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdés ( ha jól értem) az volt : érdemes-e telket venni ?

A válasz : csak az a kérdés ,hogy hol ? Van ahol nagyon, és van ahol nagyon nem.

(Mondjuk a nyugati határ mentén nagyon, Borsodban nagyon nem.)

A házépítés sosem volt egyszerű, nem is lesz, ahhoz kemény fej kellett és fog mindígis kelleni.

2022. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyessel értek egyet,én túl vagyok a lakásom teljeskörű felújításon 6-7 hónapig tartott.

Én is legalább 10 évet öregedtem ezalatt.


Elképzelni se tudom milyen lehet egy házépítés.Az én idegrendszerem is alkalmatlan lenne arra.

2022. nov. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!