Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen falcsiszoló zsiráfot...

Milyen falcsiszoló zsiráfot vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy normális falcsiszoló zsiráfot. Nem feltétlenül akarok 200-300 ezer forintot rászánni, de nem is az 50.000 forintos kategória érdekel. Sajnos a Makitának csak akkus van, a Bosch GTR 550-et néztem, de szimpatikusabb lenne, ha nem a fejen lenne a motor.

Olyan érdekelne főként, amihez lehet a saját márkájából porszívót is csatlakoztatni (ez is érdekelhet, sőt a csomag ára is fontos: pl. ha a porszívó jóval drágább, de a csiszoló olcsó, akkor se vagyok sokkal előrébb.)

Más: ha mégis az akkus mellett döntök. Érdemes? Tudja ugyan azt, mint a hálózatos?



2023. febr. 28. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Se nem akkust, se pedig olyant nem vennék aminél a fejen van a motor, gondolom nem vagy Toldi, hogy a "bot" végén lévő súlyt lazán megtartsd, pláne plafonon. Tesóm festő és neki is olyan van amiben a nyélben szerelték a motort, és 230 Voltos, ráadásul nem is egy nagy márka, talán Einhell, pedig ő az a fajta festő, aki fél évre előre be van táblázva, és nem hírdeti magát. Múltkor én szereltem neki, mert elfáradt a csapágy a fejben,de ez egy drágább kategóriánál is előjön a por miatt. Mondta bátyám, hogy ezzel szeret dolgozni, mert jó a súlyelosztása, és bírja a gép, pedig megvan neki pár éve.
2023. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Az a baj, hogy nem igazán találok olyan eletromos csiszolót, aminek a motorja a fogórésznél lenne. Pontosabban találok, pl. Flex, Metabo, de mind 200 ezer+ kategória.

2023. febr. 28. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:

A Dedrának van ilyen gépe:

[link]

2023. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3.

Köszi, annyi, hogy kicsit félek a márkától, főleg napi használati szinten.

2023. febr. 28. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt már neked kell eldönteni! Ha munkaeszköz, akkor is egy próbát megérhet, de a fejmotorosakkal leszakad a karod. Tesóm is pont ezért kért meg, hogy csináljam meg neki.
2023. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Scheppach ds620 at vettem, az azért jó mert szöghajtásos. Nem vagyok toldi, de erőlködés nélkül csiszoltam vele az egész házat.

Hasznaltan vettem porszívóval, majd eladtam ugyan annyiért.

kerámias csiszolóracsot vegyél, 1 max 2 db al levsiszolod az egész házat.

2023. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végülis a Metabo LSV 5-225 mellett döntöttem. Ez igaz, hogy kicsit drágább (215 körül találtam), de nettóban még 170 körül kijövök.

Erről csak jót olvastam mindenhol.

2023. febr. 28. 10:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!