Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Zsalukő kerítés hálózásához...

Zsalukő kerítés hálózásához pontosan mire van szükség? Ragasztó anyag pontos típusa, annak higítása, háló típusa stb. Az a terv hálózás után le is lesz festve betonfestékkel.

Figyelt kérdés
zsalukő, hálózás, vakolás,kerítés,didik

2023. máj. 3. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Didikre mindenképp szükség van, lehetőleg hígítatlanul.
2023. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak jó didik, akkor már csak a behálózást kell megtanulni.
2023. máj. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fordulj kőműves kisiproshoz. No persze az fizetős...méghogy pontos típus?...pfff
2023. máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az üvegszálas hálót ugye elsősorban a nikecel hőszigeteléseknél használják. Ott a szigetelőanyag ragasztóját használják a háló felragasztására, beágyazására is. Ez biztosan jó lesz neked is a zsalukőre fölragasztani a hálót. Pontos márkát nem tudok mondani, amikor ilyenre volt szükségem, elmentem a tüzépre, oszt vettem amilyen volt. De ha csemperagasztót használsz hozzá, szerintem az is megteszi.

A betonfestéket azonban én inkább elfelejteném. Ahhoz, hogy az szép sima felületet adjon, az alatta levő felületet nagyon egyenesre el kell dolgozni. Mint a glettelést a szobában.

Biztos, hogy némileg többe kerül, de én inkább valami műgyanta alapú vékonyvakolatot tennék rá. Ha a hálót föl tudod ragasztani, meg elsimítani, annak a fölhordása sem fog gondot okozni. Nehezebb szépen megcsinálni, meg nagyon nem mindegy mikor kezded el dörzsölni, de ezerszer maszívabb meg időtállóbb mint bármiféle betonfesték. Sőtt sokkal szebb is.

2023. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"műgyanta alapú vékonyvakolat" na akkor ilyennel próbálkozok, köszönöm
2023. máj. 5. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!