Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hogyan lenne a legcélszerűbb...

Hogyan lenne a legcélszerűbb az elszakadt habarcskeverő zsinórját összeilleszteni?

Figyelt kérdés

Kölcsönadtam és úgy hozták vissza, h szigetelőszalaggal vannak a drótok összefogva. Garancia papíron még van rá, de gondolom most ennek is annyi. Lehet még ezt úgy javítani, hogy könnyen ne csússzon szét, ha igen hogyan?

Célszerű lenne annak javítani, aki elrontotta, de ezt már máshogy lerendeztük.


Így, hogy a 3 huzal össze van sodorva és külön, íleszigetelőszalagozva így biztonsággal használható? Tennétek még rá valamit?


2023. jún. 1. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell venni kábeltoldót.
2023. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Forrasztás + zsugorcső pl.


Bár én a helyedben biztos, hogy inkább az egész kábelt cserélném. Gyárilag úgyis silány minőségűt szoktak használni, úgyhogy minden szempontból jobb lenne.

2023. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó tanulság, semmit ne adj kölcsön. Ha megbontod, garanciát veszítesz. Így most csak toldani tudod.

Forrasztás és ragasztós zsugorcsővel jó kesz.

A szigetelőszalag nem jó.


Ami még jó az az önvulkanizáló szalag.

2023. jún. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, cserébe kölcsön vettem én is a feleségét, úgyhogy kvittek vagyunk, nincs harag.
2023. jún. 2. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!