Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Van olyan oldal/applikáció,...

Van olyan oldal/applikáció, ami minta-alaprajzokat dob ki vagy akár generál egyet a megadott feltételek alapján?

Figyelt kérdés

Pl ilyenek, hogy

-3 db 10 m2-es hálószoba

-1 db 15-18 m2-es szoba ami a bejárathoz közel nyílik

-1 db külön WC kis kézmosóval ami lehetőleg közel van az előbbi szobához

-1 db 20-30 m2-es nappali + méretben megfelelő amerikai konyha

-nappaliból teraszkijáró

-1 padlástérbe vezető lépcső


Mert én itt rajzolgatok, de valahogy mindig messze van az igazitól és baromi idegesítő:D


Nyilván olyasmi, hogy most közel van az egyik szobához a másik azt elég nehéz betáplálni, de legalább a szobák számát és méretét megadva jó lenne.



2023. jún. 13. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs. Ehhez értelmezni kell valaminek(kinek) a leírt mondataidat.

Keress mintaterveket, alaprajzokat, kicsit alakítasz rajta.

A rajzok amúgyis telektájolás kérdés is. Valamint vannak max áthidalható méretek, előírások stb ami miatt egyes kívánságok kevésbé működnek, vagy őrültmód drágítanak, és a betendezhetőség sem mindegy.

2023. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nem is azt gondoltam, hogy egy tök kész tervet adjon az arcomba ami megfelel, de mondjuk ne kelljen átrágnom magam egy halom 3 szobás rajzon, ha egyszer fix, hogy 5 szobás kell. Szóval egy olyan oldalra gondoltam, ahol kategorizálva vannak rajzok.
2023. jún. 13. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!