Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kerti tárolóhoz készült 10 cm...

Kerti tárolóhoz készült 10 cm vastag mixer beton alap. Másnaptól locsoltam napi 3-4 alkalommal, 5.napon kiszáradt, azóta óta takarom ponyvával. A szomszédom átszólt, hogy megégett beton. Hogy tudom ellenőrizni 1 hetes betonnál? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

2023. jún. 21. 02:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megégett felpattog a teteje.Nem gondolom ennyi locsolás után így járt volna.
2023. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hé porzik, simán le tudod róla seperni a felső réteget újra meg újra, akkor van vele gond.

Az első pár nap a legfontosabb, a tetején szerintem annyi idő alatt megkötött, a mélyebb rétegeinek kell több idő.

Majd később látod.

De megoldható akkor is ha porzik, csak költeni kell a felület bevonására.

2023. jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit csoszogsz rajta cipővel, és a csoszogás-nyomod meglátszik, és az ujjadat végighúzva rajta púder finomságú cementet tudsz felszedni az ujjad hegyére, akkor megégett és porlik...
2023. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Eddig teszteltem,nem porlik, kicsi hajszálrepedések vannak, de nem pattog. Elég világos beton. Nagy esők után csináltuk, ugyhogy vizes földre került. Ha kicsit "odakapott is a teteje", még jó amire kell. Még egy plusz kérdés: az eső ráver az oldalára és tároló kerete alatt befolyik. Folyékony gumi jó betonra, vagy van spéci anyag?
2023. szept. 22. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Szerintem írd ki új kérdésbe, akkor többen fognak figyelni rá és könnyebben lesz válasz!
2023. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!