Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szennyvíz bekötésnél mit kell...

Szennyvíz bekötésnél mit kell bejelnteni?

Figyelt kérdés
Tehát adott egy ház, a szennyvíz ami feljön cső az meg van, most azt kell bejelenteni ami az udvaron van vagy azt hogy én rácsatlakoztam? Nem értek hozzá bocsánat. Csak nem vagyok tisztában. Nem rég csatlakoztunk rá de nem tudom most mit jelent az hogy bejelentés, az ami az udvaron van vagy hogy én rácsatlakoztam.

2023. júl. 12. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha telekhatárnál a szennyvíz akna ki van építve,innét be van kötve a gerinc hálózata,akkor semmit.A szolgáltató az elhasznált víz mennyisége után a csatorna díját is ki számlázza .
2023. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nincs rajta a számlán semmi szennyvíz használat legalább is azt mondták hogy rajta kell lenni a papíron olyannak hogy szennyvíz
2023. júl. 12. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb, ha bemész az ügyfélszolgálatra (vízművek) és érdeklődsz!
2023. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor beköltözöl, írsz egy e-mailt a szolgáltatónak, amiben jelzed lakott a ház és igénybe veszed a csatorna csatlakozást is. Képet küldjél a víz óra pillanatnyi állásáról, mert úgy is kérni fogják, és csak az adott m3-től fogják kiszámlázni a szennyvíz díjat. Pár nap alatt vissza igazolják, felesleges bemenni.
2023. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!