Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mivel tudnék egy darab kb...

Mivel tudnék egy darab kb 35x35 járólapot leragasztani? Ajtó csere után lett lerakva 2db abból egy eltörött! Sajna kokány munkát végzett aki letette vagy nem jó ragasztót használt. Szeretném cserélni de nem akarok egy lapért egy zsák ragasztót venni.

Figyelt kérdés
Olcsóbb megoldást keresek pld: Siloplast vagy valami kinyomós cucc ami nem baj ha megromlik és kidobom mint hogy kárba vesszen 25kg járolap ragasztó!
2023. aug. 3. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Láttam már 5 kilós kiszerelésben is. Vagy kérj ismerőstől egy kis maradékot. Kókány munkára panaszkodsz és szilózni akarsz?
2023. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én visszahívnám azt, aki "kókány munkát végzett". Csinálja meg rendesen garanciában.
2023. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat utána jártam tényleg van 1 és 5kg kiszerelésű ragasztó! Egy lapért nem hívom vissza aki csinálta 1 évet bírt mintha lesem lenne ragasztva a lap. Egy lapot énis letudok rakni. Nagy ügyet nem csinálok belőle de többet nem hívom az illetőt!
2023. aug. 4. 04:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!