Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Miért engedik, hogy a budai...

Miért engedik, hogy a budai hegyekben egyre több fás területet beépítsenek?

Figyelt kérdés

Ráadásul sok új luxusotthont látni ott fenn, amiben kb. 1-4 család lakhat, nem egy tízemeletes panelházat, ami legalább sokaknak adna otthont...

Azoknak az embereknek, akik ezeket a házakat megveszik ez tényleg nem jut eszükbe?!

Már kirándulni is alig lehet, meg nem tűnik fel nekik, hogy a kirándulók is az ablakaik alatt mászkálnak...?!



dec. 13. 00:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen 21:12 ezekkel is egyet tudok érteni. Ezt s ruhaegetést en is hallottam. Először el sem akartam hinni! Legalább felhasználnak az energiát. Ez olyan, mint pl. A peksutiknel: nap végén már nem adják olcsóbban, inkább kidobjak. Pedig annyi szegény ember is van, akiken legalább ilyen dolgokkal segíthetnének, hogy akkor ne kárba menjen.

Azt hallottam még nagyüzemi állattartásbol az állatokat is van, hogy feleslegesen pusztítják, ha nincs belőlük haszon. Ez már gonoszság!

Én nem akarok varni, hogy majd valaki megoldja mindezt. De az a baj, hogy azzal, hogy en vagy más spórolunk meg védjük a környezetet, csak lelassítjuk a folyamatot, de ugyanúgy haladunk a szakadék felé. Valami jobb megoldás kellene.

dec. 13. 23:23
 12/14 A kérdező kommentje:
Amúgy elég sokmindent belevettünk a ház építésen kívül, de tényleg jók a hozzászólásaitok, mert ez mind összefügg.
dec. 13. 23:25
 13/14 A kérdező kommentje:
Amúgy azt sem értem (most ezeket tekintve, mind, amiket felsoroltunk), hogy ezek a cégtulajdonosok meg befolyásos emberek végiggondoltak a következményeket? Mert, tegyük fel,ha az egyszerűbb emberek spórolnak, meg alig használnak valamit, illetve már nem is szaporodnak és végül kihalnak, akkor a tehetős emberek magukra maradnak. Lehet, hogy már senki nem használ el előlük semmit, de nem lesz élhető a környezetük. Mint a Legenda vagyok vagy a Ne nézz fel című filmekben. Szerintetek ez miért jó nekik? Vagy nem érik fel ésszel? Vagy másra koncentrálódik a figyelmük? Ha ezeket elmondanank nekik, szerintetek megértenék?
dec. 13. 23:48
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ott kezdődik a baj, hogy akik azt a bizonyos tollvonást intézik az ilyen ügyekhez, azok nem tudják, mi az elég. És akkora hányaduk korrupt, hogy inkább már a normálisabbakat veti ki magából a rendszer. Ne legyenek elvárásaid szerintem!
dec. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!