Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Benneteket motivál még valami,...

Benneteket motivál még valami, hogy építkezzetek/lakást vegyetek? Nem érzitek feleslegesnek nagy pénzt kidobni úgy, hogy bármikor háború lehet?

Figyelt kérdés
Én ez végett mondtam le róla, mert félek, hogy a pénzem, ami benne van szét lesz bombázva. Benneteket motivál valami?

máj. 17. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

nem lesz itt háború.

kicsi és szegény ország vagyunk.

máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem érdekelnek az ilyen dolgok! Már építettem sajátot.


Az alábbi dolgoktól nem tartasz:

- Elüt egy autó és meghalsz

- Elüt egy autó és lebénulsz

- Leesel a panel lépcsőjén és lebénulsz

- Szétmarcangol egy kóbor kutya

- megharap egy veszett patkány és belehalsz

- rád esik egy repülő

- lezuhansz egy repülővel és meghalsz

- ...

máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
De, mi már nem is gondolkodunk ezen. Az is aggaszt, hogy a szüleim el fogják veszíteni az ingatlanjaikat.
máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Engem ez most annyira nem aggaszt.

Ami aggaszt jelenleg,hogy elfogyott itthon a wc papír,a papír zsebkendő és a papírtörlő is.

Boltba egyáltalán nincs kedvem átmenni.

Tejfölös vacsorát ettem nemrég.

Most még ugyan nem kell wc-re mennem,de ki tudja mit hoz az éjszaka.

Őszintén mondom,hogy most ezen stresszelek nem a háborún.

máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mindentudó99 ***** válasza:
29%
Itt nem lesz háború.
máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hiába vagyunk kicsi és szegény ország, attól még sajnos akárhogy belesodródhatunk, de reméljük, hogy világháború nem lesz! Ha az USA-ban ismét Trump jutna hatalomra, akkor jó, mert Ő sem pénzt, sem fegyvereket, sem pedig katonákat nem küldene, viszont van stratégiai terve, ami véget vetne a háborúnak!


Amúgy lakni mindig kell valahol, és most csak ketten lakunk anyámmal egy kis kétszobás házban, ami így most elég nekünk, de ha családot alapítok, ez már kicsi lesz ahhoz, és muszáj lesz lépni, feltéve ha a lány költözne hozzánk. A hatalmas telek miatt jó áron lehetne eladni a házat, amiből vennénk kisebb telken nagyobb házat.

máj. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%

Ha keleten élsz közel az ukrán határhoz akkor megértem,de ha lerombolják majd az EU újjáépítteti neked is idővel. :)

Ha nyugatabbra élsz, akkor alapvetően szerintem ezen nem nagyon érdemes aggódni.

máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!