Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Van itt egy segítőkész építész?

Van itt egy segítőkész építész?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=HXDu2U-CmkI Ezt a videót néztem meg.


Nagyon sok kérdésem lenne, hogy lehetne ilyet összehozni vagy hogy mennyiből... meg még sok más részlet...


Lenne itt egy kedves, segítőkész építész, akinek írhatnék és válaszolna néhány kérdésemre? Nincs egy ismerősöm se, akinek ez a hivatása sajnos..


Köszönöm előre is! :)


2013. aug. 5. 17:52
 1/5 Józsi21 ***** válasza:

Szerintem ehhez nem építész hanem asztalos kell.

Egyedileg kell forgalomba helyezni, NKH területileg illetékes regionális igazgatósága illetékes őket is kérdezd meg ha komoly.

2013. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oh, akkor az is jöhet! :)


Egyelőre nem komoly, ha körbekérdezősködtem, jónak találom ár-érték arányban is, akkor elkezdek spórolni :))


De olyan kérdéseim lennének, hogy pl. a vizet hogy lehetne megoldani, fűtést, gázt, wc-t...

2013. aug. 5. 18:36
 3/5 Józsi21 ***** válasza:

Az Index.hu-n Fórum » Közlekedés » TotalCar - autó »

Lakókocsi - lakóbusz Ezt bogarázd át,ők pontosabb válaszokat tudnak adni Amúgy ha komolyan gondolkozol a lakóház megépítésén kösd föl a g...ád(bu..id)Ja meg szükséged lesz egy mély pénztárcára

2013. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Józsi21 ***** válasza:
lakóház->lakókocsi bocs
2013. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Áhh köszönöm :)
2013. aug. 6. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!