Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Nehéz szakma a gipszkartonozás...

Nehéz szakma a gipszkartonozás? Miket csinál? Úgy munkakörileg vagyok rá kíváncsi! Mert lehet ebbe fogok dolgozni, de nem tanultam ki ezt a szakmát! Nehéz-e, meg miket csinál?

Figyelt kérdés

2014. szept. 11. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem tanultad itt nem fogod-majd a gyakorlat...!
2014. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy itt nem fogom megtanulni, épp ezért kérdeztem meg, ergo ez az oldal arra való :D
2014. szept. 11. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező. Én magam csináltam itthon egy falat néhány éve, azelőtt soha nem próbálkoztam, és nagyon szépen sikerült, ajtót is építettem bele (redőnyöst), azuóta is kifogástalan. Nagyon élvezetes, látványos munka, fizikailag nem megerőltető.Örülj hogy van munkalehetőséged, és fogadd el.
2014. szept. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ebből nem tudtad + miket csinál? Majd a gyakorlat.
2014. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sokat fúr és szerszámokat használ és munka után járkál és azon agyal, hogy a minőségi munkát nem fizetik meg, ezért szarul dolgozik, de gyorsan


nem teszi bele a profilokat keresztbe és mozog a fal, nem tesz bele hótüktöt és a hőszigetelés puha lesz mögötte, ami összesik, ha egyátalán tesz bele

2014. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!