Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Egy 10-12 nm2-es (konyhát)...

Egy 10-12 nm2-es (konyhát) szeretnék hozzáépíteni a házamhoz! Mennyibe kerül az engedély? Milyen engedélyek szükségesek még?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg kell terveztetni, az a drágább. De a kivitelezés a legdrágább.

Szerintem ne akard, annyira szigorúak a szabályok.

E-napló meg kivitelező, felelős műszaki vezető, mindent számlára, papíron kell intézni...


Szóval sokba kerül. Milliós tétel.

2015. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia!Először készíttetni kell egy tervrajzot (területenként változó,hogy mennyiért készítik),ehhez kell még a tervezőn kívül gépész,elektromos és statikai terv is. azután illetékbélyeget kell venni az engedély beadásához,ami új ház esetén 25 ezer,bővítésnél nem tudom annyiba kerül e.Kell hozzá felelős műszaki vezető és statikus,elektromos naplót kell vezetni.Ezután kezdheted a bővítést.
2015. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ebben a bürokratikus országban háromezerhatszáznyolvankilenc engedélyre, igazolásra (köztük pl. a nagymama első-áldozási, hiteles eredeti igazolására is!!!), valamint a jelenlegi öttalálatos lottó főnyereményére van szükség.

Szerintem inkább az udvaron főzzön, két téglára helyezve a kislábaskát!

2015. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!