Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi értelme van azoknak az...

Mi értelme van azoknak az "erkélyeknek" a panelházakon, ahol kinyitod az ajtót és kilépni sem tudsz, csak ott van egy rács?

Figyelt kérdés
Mi célból készült ?
2015. ápr. 2. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez már bennem is többször felmerült

:-) Francia erkélynek hívják ha jól tudom.Kérdésedre a választ én is várom :-)

2015. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam már ezen, aztán valahol olvastam, hogy állítólag az ágyneműt lehet ott szellőztetni, meg szőnyeget, plédet kiteríteni, ilyesmit írtak. Bár engem ez nem igazán győzött meg, mire is jó igazán.
2015. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Több fény jön be rajta, mint az ablakon.
2015. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerkezeti előny: világosabb a szoba, gyorsabban szellőztethető - főleg télen jó:)

Esztétikai előny: balkonládát ki lehet rakni (akár virágokat, akár fűszernövényeket) - akadnak gyönyörű példák erre is

Használati előny: akik szeretik, kiállhatnak az erkélyhez kávézni, teázni, esetleg dohányozni vagy csak nézelődni / friss levegőt szívni (ha nem betondzsungelben van, hanem mondjuk parkra néz) - ezt mondjuk az ablakban is lehet, de így közvetlenebb a külső térrel a kapcsolat, más érzetet ad.

2015. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!