Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Üdv mindenkinek! A ház bővítés...

Üdv mindenkinek! A ház bővítése, és az alsó épület nem legálissan épüt! Nem lenne jobb, ha az ember elbontaná, és építene másikat legálisan? Nem ér az egész ingatlan annyit mint a 140. 000 ft/m2! Vagy, úgy sem lessz olcsóbb?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne: egy ház bővítése (6 m2), és egy alsó épület (16 m2) nem legálissan épült, nincs rá engedély !A fennmaradási engedályt, ha meg is kapnánk (több mint 10 év ), a 140.000 ft /m2 büntetés járna ! Nem lenne jobb, ha az ember elbontaná, és építene másikat legálisan? Nem ér az egész ingatlan 22x140.000 ft, kb 3 milliót! Vagy, úgy sem lessz olcsóbb ?
2015. aug. 11. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
61%
Én a helyedbe be mennék a polg.hivatal építési osztályára. Lenni kell egy embernek aki ilyesmiben jártas. Ha valakit meg lehet kenni ez ügyben ő ismeri és el is intézi ellenszolgáltatás fejébe. Így a legtisztább. Én 10 ezret adtam hogy lakhatásit kapjak anélkül hogy bárki kijönne. Minden rendben volt de jobb ha nempiszkálódnak.
2015. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!