Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Az ács szakma jó?

Az ács szakma jó?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet vele elhelyezkedni itthon és külföldön? Meglehet belőle élni? Ácsnak tanulok.szeretem is csinálni csak ezekre kíváncsi vagyok😊
2017. jan. 23. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó szakember vagy akkor nagyon jó, habár ez majdnem az összes szakmára igaz, ha hivatásként űzöd.. :)
2017. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

A mai világban lasszóval kell ácsot fogni.Munkája ,mint a tenger,de pénze is .Végre valaki ilyen szakmát is tanul .

Ha szereted,belőled lesz is jó szakember .

Talán a fenyő illata csapta meg az orrod .XD

Gratulálok és sok síkert kivánok,álmod megvalósításához !

2017. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Főleg hogy szereted, jó szakember lehet belőled! Gondolom elsős vagy.
2017. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!a választ is!
2017. jan. 23. 17:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt régen egy ismerősön, ő hivatalosan vízimalom ács is volt. Külföldről olyan ajánlatot kapott, hogy az unokája is jól járt volna még vele, de a kor már megakadályozta, hogy elvállalja a munkát.
2017. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát aki nálam csinálta a tetőt az tele volt munkával és pénzel is. Irigyeltem a szaktudását. Eljött megnézte a rajzot és már diktálta is fejből miből mennyit vegyek. Annyi faanyag se maradt ki mikor végeztek hogy egy rendes szalonnasütést csináljak belőle . Mikor készült bele bele néztem a szerkezetbe . Nekem úgy tünt mintha egy miliméteres hiba se lett volna benne. Nem is értem hogy tud valaki ilyen szépen dolgozni. Nyilván egy kiváló mestert fogtam ki. A végén mondta hogy elszámolta a munkadíjat 50 ezerrel kevesebbet mondott. De hamár így egyeztünk nem variál az ő hibája. Egy szónak is száz a vége szerintem jó szakma ha kitanulod jól élhetsz belőle még itthon is
2017. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Viszont kemény munka, akár 40 fokban a tetőn napokig 8-10 órát dolgozni, és veszélyes is. Elhelyezkedni pár évig kell, utána saját vállalkozás, nincs főnököd, saját tempóban dolgozhatsz. Szép de kemény munka.
2017. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ügyes vagy és nem veted meg a munkát akkor jól fogsz keresni. Egyik cím hozza majd a másikat,munka biztos hogy lesz.
2017. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
persze hogy jo.. csak tanuld ki rencesen és szeresd amit csinálsz
2017. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8-"Egyik cím hozza majd a másikat..." nem a cím! Az elvégzett munka!!! :) Értem, amit írtál, nem kötözködöm-bocsi! :D
2017. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!