Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyire hangos a hálószoba...

Mennyire hangos a hálószoba melletti fürdőszoba?

Figyelt kérdés

Elsősorban családi házban élőkhöz szólna a kérdésem.

Azt olvastam, hogy nem szerencsés abba a falba vezetni a csöveket, ami hálószobával szomszédos, de nekünk két szoba közé van az egyik fürdő betervezve, a szülői háló meg mindkét fürdővel szomszédos és pont úgy tetszene az épített zuhany, hogy a háló falába mennének a csövek.

Mik a tapasztalatok? Most panelben lakunk, azt is halljuk, hogy a szomszéd fürdik, de megszoktuk. Ennél vajon hangosabb?


2018. szept. 5. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem hangosabb.

Nekünk a fürdő-vécé egyben van, a hálónk mellett.

Egyáltalán nem zavaró. A panel sokkal hangosabb.

2018. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. A falazaton múlik minden. A panel és a gipszkarton hangos, utána jön az ytong.


Rendes, vastag tégal válaszfalak, hangszigetelés és nem hallatszik semmi.

2018. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, a csövek szigetelésén és a falazaton múlik. Laktam olyan sorházban, ahol a szomszéd felőli ytong válaszfalban volt a fürdőjük vízvezetéke, ami le sem volt szigetelve. Mintha mellettem az ágyban beszélgettek volna, kibírhatatlan volt.
2018. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, mer egyedül élek (per pill téglaházban, de korábban panelban), így még nem fordult elő olyan, hogy egyszerre lettem volna a hálóban és a fürdőben..:)

De félre a tréfával, mindkettőben egymás mellett volt (van) a háló és a fürdő, azért ha pl. vendégem van, nem szívesen használom a vécét, kicsit kínosan érzem magam, plusz a cirkó kazán is elég hangos, ha melegít, ami éjjel kellemetlen lehet (de ez lehet, hogy a készülék hibája).

2018. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!