Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Debreceniek! Kivel/kikkel...

Debreceniek! Kivel/kikkel végeztettétek el a lakásfelújítást?

Figyelt kérdés

Én magam is tettem fel, és másnak is láttam válasz nélkül olyan kérdését, hogy generálkivitelezőt keres.

Mivel senki nem ajánl senkit, és tudom, hogy mennyire az új lakások építésén dolgoznak a szakemberek, azoktól kérdezem, akiknek mégiscsak sikerült a panellakásuk felújítására szakembert találni: Ki az akit/akiket jó szívvel ajánlanátok, mert a nálatok végzett munkájával maximálisan meg vagytok elégedve?

Én gyakorlatilag egy teljeskörű lakásfelújítást tervezek, tehát ezért szeretnék generálkivitelezőt, hogy legyen aki összefogja/összeszervezi a munkálatokat, mert kőművesre, burkolóra, vízszerelőre, villanyszerelőre, asztalosra, stb. mind szükségem lenne. De tartok tőle, hogy már egyenként és nekem kell keresnem szakembereket, ha találok egyáltalán aki elvállal egy panelfelújítást. Csak azt nem tudom elképzelni, hogy ebben az esetben én hogy leszek képes összehangolni a különböző szakemberek munkáját, hogy mind akkor és olyan sorrendben legyen nálam, ahogyan arra szükség van.

Ehhez kérném a segítségeteket.

Egyrészt jó szakemberek ajánlásával, másrészt ezek összeszervezése minkéntjének a megosztásával.


Kérem, hogy olyanok nem írjanak, akik azt mondják, hogy ezt vagy azt én is meg tudom csinálni. Nem tudok megcsinálni semmit. Egyedülálló 53 éves nő vagyok. Amíg tudtam, addig igen egyedül tapétáztam ki a lakást, de már nem megy.



2019. aug. 5. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk egy Sanyi nevű káder (és csapata) csinálta.

Nem akarom dicsérni, de nem is lehet...

Így nem ajánlom.

2019. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, köszi.

Nem írtam ugyan a kérdésben, de a negatív tapasztalatokat is várom, hogy kivel ne csináltassam.

Csak, sajnos így hogy "Sanyi", nem nagyon tudom, kit zárjak ki.

2019. aug. 10. 08:02
 3/3 anonim ***** válasza:

A Kóklerek Gyöngye!(:

Kitöröltem a nevét a telómból, hogy még véletlenül se hívjam fel.

Ennyire emlékszem, de legszívesebben a lényét is elfelejteném...

2019. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!