Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » PE vízóraaknát hogy lehetne...

PE vízóraaknát hogy lehetne tömíteni a csövezéseknél utólag?

Figyelt kérdés
Hiába próbáltam ragasztani, nem fogja meg semmi.minden eső után háromnegyedig telemegy vízzel...

2020. nov. 21. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


valami hasonloval, de purhabbal is megprobálhatod.

2020. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A purhab nem jó próbáltam.
2020. nov. 21. 10:50
 3/10 A kérdező kommentje:
A linkelt dolgot nem tudtam értelmezni ,de gondolom megbontás nélkül nem használható.
2020. nov. 21. 10:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne sima purhabot vegyél, hanem csatornához valót!

[link]


szívesen.

2020. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ugyanilyen purhabot vettem ,nem tapad meg rajta.A vizesek múlt novemberben "kötötték be" és mikor méltóztattak kijönni az esőtől megtelt árokba tömítés nélkül becsövezték a vízórát...az akna van vagy 600 literes eső után a kpe cső mellett feltelik vízzel...próbáltam gumilapból foltot ragasztani rá de a ragasztó lefolyik róla mintha teflon serpenyő lenne...
2020. nov. 21. 14:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Utólag Roxtec. Vagy valami kátrányféle.


Vagy, kérdezz rá ahol vetted. Lehagyták a tömítést.

2020. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nálam is hasonló történt. Panaszlevél+foto. A vizmű kiszedte, beállította, hogy ne feszüljön sehol és szakszerűen visszaállította. Garanciában. Végig a helyszínen voltam!!! 6 éve porszáraz. Ne hagyd, mert némelyik hihetetlenül trehány.
2020. nov. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tavaly nyáron rendeltem meg a vízbekötést,megvolt a terv ,befizettem amit kellett.A tervbe bele volt írva h csak akkor ásathatom ki az előírt árkot amikor a bekötés dátumáról értesítenek.Nem szólt senki sem emailben sem telefonon nem voltak elérhetőek.Nagy keservesen novemberben elértem őket,erre azt mondták h ők meg arra vártak h én szóljak nekik h kivan ásva az árok.Mondom az 55000ft-os tervben pont fordítva van meg akkor miért nem hívtak fel ha már hónapok óta náluk volt a bekötés ára?Azt monták van ilyen...Na akkor elkezdett ömleni az eső a gyorsa kiásatott árokban nyakig állt a víz.Nem tudtam aznap otthon lenni ezek meg leszivattyúzták az árkot és tömítés nélkül betették az aknát és bekötötték a vízórát...Az ilyenek nekem garanciába ne csináljanak meg semmit mert akkor lehet h télen vizem sem lesz...
2020. nov. 22. 09:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá itt: terrametal.hu hátha van rá megoldásuk.


Nekem nincs ilyenem, de mi lenne, ha vágnál az alján pár lyukat. Ott elszivárogna a víz.

2020. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pont az a baj h lyukas...
2020. nov. 22. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!