Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen legyen a panel fürdőszo...

Milyen legyen a panel fürdőszoba felújítás után?

Figyelt kérdés

Tehát pár év múlva szeretnénk eladni vagy albiba kiadni, ezért úgy gondolkozom, hogy ne csak nekünk legyen megfelelő.


165x175cm a területe, kicsi. Sajnos bent van a villanybojler is ami plusz helyet foglal, illetve a mosógép. A kérdésem, ha megtartjuk a kádat, kevesebb lesz bent a szekrény. Viszont ha 80x100 sarok tusolót alakítunk ki, akkor nem csak több lesz a szekrény, de egy fali törölköző szárítót is fel tudok tenni a tusoló mellé.


Mi legyen?



2021. febr. 7. 19:22
A kérdező szavazást indított:
Kád, kevesebb szekrény
Tusoló, több szekrény, törcsi szárító
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Az tényleg kicsi, kinyújtott kézzel eléri az ember egyszerre a szemben lévő két falat. Tusoló.
2021. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a kádat javaslom, zuhany paravánnal. Amíg nem volt gyerekem, nekem se volt fontos a kád. Amint megszülettek a gyerekek, egyből felértékelődött a kád megléte. Én inkább a mosógépet vinném ki a fürdőből, például a konyhába, ha annyira nincs hely.
2021. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egész attól függ, hogy mennyire igényled a kádfürdőt. Nekem fontos hogy néha be tudjak ülni egy kád meleg vízbe ezért akármilyen kicsi a fürdő nekem kád kell.
2021. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nalunk 150x160 as a furdo.

75x150 es epitett zuhanyzot csinaltunk,egy fix 90 es uveggel.a bejaro resznel a tusoloban van a radiator.

A mosogepet szamuztem a konyhaba.csak a mosdo alatt van szekreny,szembe falon polcok vannak.igy nyitottabb,tagasabb a furdo.

Nekunk nem volt fontos a kad

2021. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a tusolóval több helyet veszítesz szerintem, nagyon nyomasztóan szűk lesz az egész, megfordulsz és bevered a könyöködet.

nekünk 150x160 a fürdőnk, kád van, paraván nélkül, abban lehet tusolni, amit kilocsolunk feltöröljük.

A mosógépet átraktuk a konyhapult alá, így fért be egy kis szekrény, meg egy keskeny törölközőszárítós radiátor.

2021. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagymamától örökölt lakásunkban is zuhanykabin volt mert idős korára nem tudott belépni a kádba és alig vártuk, hogy vissza kerüljön a kád mert hihetetlenül összenyomta a fürdőszobát. Beléptem és ugye rögtön azt a benyomást keltette, hogy kisebb a fürdő mivel szemmagasságban nincs akkora szabad felület mint a kád esetében.
2021. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem nyomaszto es foleg nem szuk a furdonk.kenyelmesen lehet tusolni.

Nem kabint kell venni,az persze,hogy osszenyomja a teret.

4 es voltam

2021. febr. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az íves 90×90es zuhanykabinnal egyáltalán nem lesz szük érzeted. Sokkal több helyed lesz. Minden el fog férni azt ajánlom. Kiadásra is jobb.
2021. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!