Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen praktikák vannak...

Milyen praktikák vannak felpattogzott laminált padló javítására?

Figyelt kérdés

Laminált padló van a szobában ahová költöztem, de az íróasztalnál felpattogzott a szék lábától


Mivel más sérülés nincs az egész padlófelületen abban a szobában, ezért szeretném kijavítani valahogy.


Hogyan kezdenétek neki?

Nem kell hogy tökéletes legyen színre, csak szeretném rendbe tenni, amennyire lehet anélkül hogy fel kellene szednem az egészet



2021. ápr. 23. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Azonos vagy majdnem azonos színű viszceruza...

2021. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Működne nagyobb felpattogzásra is?


Sajnos nem kis terület, egy fél-háromnegyed tenyérnyi körülbelül

2021. ápr. 23. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Arra nem működne...

Próbálok ötletelgetni....

2021. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam hogy kivágom az egész pattogzott részt, veszek/kukázok/szerzek valahonnan egy hasonló színű laminált lécet, vagy laminátumot, a helyére vágom, és valamilyen áttetsző festékkel lekezelem


Nem lesz tökéletes, de legalább nem fog tovább pattogzani azon a helyen: persze utána valami koptatót ideteszek a szék alá

2021. ápr. 23. 11:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ùgy csináld,hogy azt a nagy kipattogzott rèszt takarítsd meg vegyèl fa glettet gleteld síkban ès száradás után csiszold meg.Ezek után vegyèl nagyjából egy olyan színű fa festèket ès csak a glettelt rèszt kend le a felületet...Nem lesz tökéletes,de nem is lesz ronda...

2021. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegyél rá szőnyeget.
2021. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5: Ez jól hangzik, lehet így fogom mégis (az én technikámmal élesen elhatárolódna a széle a kivágott résznek, lehet a glettes-festékes részt jobban össze lehet dolgozni a meglévővel)



#6: Nem lehet, egy ágy és egy asztal közötti kis területen van, pont a szőnyeg mellett: a szőnyeg meg akkora, hogy nem lehet arrébb húzni, mert akkor a másik végében lesz üres a padló, ami nagyon furcsa lenne


Ki kell javítanom, aztán egy ilyen áttetsző műanyag koptatót ideteszek a szék alá: idős már a padló, legalább 20-22 éve épülhetett ez a hely

2021. ápr. 23. 12:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem: "3-mas ès az 5-ös..."
2021. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!