Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lecserélt teljesen új Hajdu...

Avian Moody kérdése:

Lecserélt teljesen új Hajdu 80 literes zárt kémény nélküli gàzbojler még mindig csöpög - indítsak fogyasztóvédelmi panaszt?

Figyelt kérdés
80 literes zart kemeny nelkuli gazbojlerem nemreg kilyukadt, ujat vettem lecsereltek, rengeteget fizettem erte. Sokat kellett veluk telefonon perelnem mert nem tartottak be az idot, az ar is feljebb kuszott. Vegul bekotottek de a biztonsagi szelep hianyzik rola es masodpercenkent csopog felmelegiteskor. Megigertek visszajonnek ‘szivessegbol’ de nem tettek. Nem veszik fel a telefont. Ennek a bojlernek a felmelegedesi ideje 3 ora masodpercenkenti csopogessel sokkal tobb viz megy el mint ami egy csepegtetobe elferne. Ez normalis?

2021. szept. 29. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tart 3 óráig , 1 óra alatt is felfűti . Enyém is csepeg igaz szeleppel , mert kell neki . Nem könnyű mert át lett véve a munka és gondolom nem a bolt szerződött csapata szerelte sem az ajánlotta őket ...
2021. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rajtuk keresztül vettem a bojlert… +10ezer magasabban mint a neten, de azt gondoltam legalabb gyorsan kijönnek aztàn három napig halasztgattam.

40et fizettem nekik amikor kijöttel elzàrni a régit amibe ömlött a víz, aztán 60-at a cseréért. 2 óra 19 perc a hivatalos fefűtési idő, vajon a szeleppel kevésbé csöpögne? Én azt gondolom ennyiért teljes körű szolgáltatás járna és azt próbàlom kideríteni vajon megkaptam-e. Ha nem, panaszt teszek. Van a cseréről számlám.

2021. szept. 29. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!