Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mekkora falon belüli kötődoboz...

Mekkora falon belüli kötődobozt válasszak?

Figyelt kérdés
A fürdőnél kialakítanék egy kötődobozt, amely 3 lámpát és 1 konnektort csatlakoztatna. Ez összesen 8 kábelt és 9 wago-t jelentene 1 kötődobozban. Milyen méretű kötődobozt válasszak? Előttem van egy 8 cm belső átmérőjű kötődoboz (4cm mély), de ez kicsinek tűnik, amikor belepakolok 9 darab wago-t. Falvastagság 4 cm. Mekkora lenne az ideális kötődoboz mérete?
2021. nov. 14. 10:02
 1/5 L.. István ***** válasza:
83%
4cm a fal?! Hát ez eléggé lekorlátoz. Használj akkor két 80-asat egymás mellett, vagy külső dobozt, ha nem zavar.
2021. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kör alakú kötődobozt felejtsd el. Egy hasonló méretű kötődobozt szerezz: Gewiss 48002.
2021. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Veszek egy Gewiss 48002-es kötődobozt, jónak tűnik. A wago-kat pedig elszámoltam, elég 6 darab (2 db 5-ös, és 4 db 2-es wago).
2021. nov. 14. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy 100-as négyszögletesbe ennek bele kell férnie.
2021. nov. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 klimaesvillany pont hu ***** válasza:
A 9 wago tűnt nekem is első olvasatra soknak az áramkörök számához képest.
2021. nov. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!