Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen színű legyen a szobám...

Milyen színű legyen a szobám padlója?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta keresem a “tökéletes laminált” padlót, a szobámba. Még nem tudtam eldönteni a színét és mintáját.

Lehet, hogy hülyén hangzik, de a személyiségemhez legjobban (azaz a stílusomhoz) illő mintát szeretném megtalálni. Ha valaki szeretne / tudna segíteni nekem ebben, itt van pár infó rólam:


- természetimádó vagyok, szeretem a növényeket (úgyhogy sokat fogok tartani a szobámban)

- kicsi a szobám

- van egy macskám és egy “kék/ezüst” törpenyulam

- a falak valószínűleg fehérek lesznek

- sötétbarna az ajtóm (tudom, nem valami gyakori)

- a bútoraim sonoma tölgy és fehér színűek lesznek (meg talán még fehér tölgy)

- a szobámnak van egy nagy ablaka, ami az erdőre néz (ami közvetlen a lakásunk mellett van)

- lány vagyok, de nem szeretnék kifejezetten lányos szobát (de fiúsat se)

- csendes gyerek vagyok, igazából olyan “befelé forduló” típusú személy

- maximalista vagyok, főleg magammal szemben

- számomra fontosabb, hogy otthonosan érezzem magam a szobámban, mint hogy “luxusnak” nézzen ki

- a szobámban inkább kerülném ezeket a színeket: fekete, rózsaszín, szürke, bordó, piros

- tizenéves vagyok (konkrétan nem írom le a megítélés miatt)


Nem kell olyan komolyan venni ezt az egészet, csak szeretnék megtalálni egy olyan színt / mintát, ami jó lenne a szobámba! Ha segítene vki azzal, hogy ír konkrét padlóneveket (pl.: inuvik tölgy, grove tölgy,…), nagyon hálás lennék!



2021. dec. 10. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én valami ilyesmit tudnék elképzelni oda így látatlanban:

[link]

[link]

(azt az árnyalatot, ami passzol oda)


Ha valami természetközelibb hatásút szeretnél, esetleg ezt:

[link]


Ilyen sötétebbet pedig úgy tudnék elképzelni, hogy egy fehér bolyhos szőnyeggel. Passzolna az ajtókerettel.

[link]

2021. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyszerű a megoldás...fehér. A praktikerben leáraztak egy szállítmány fehér lam. parkettát... Olyan jó ára volt, hogy három szoba padlóra+falakra valót vettem.


A vendégek eleinte felsikítottak, hogy de jóóóó..azóta megszokták.


Szóval fehéret, vagy valami nagyon-nagyon világosat tégy.

2021. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

most olvasom, hogy tizenéves vagy, és félsz a megítéléstől...


hát ne félj..tessék büszkének lenni..nem félni.

2021. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!