Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hol lehet kapni, ilyen homályo...

Avada0 kérdése:

Hol lehet kapni, ilyen homályosító/csillámosító/opálosító festéket, amivel átlátszó üveget mattá lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom van-e erre bejáratott magyar kifejezés. De ebay-en már láttam, csak méregdrága és immár adó és vámkezelési díj is jön rá.

#ablak #festék #spray #opál #csillám üveg
2022. febr. 22. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi azt hiszem az Aldiban, vagy a Lidl-ben vettünk egyszer akciósan. Spray formátumú, nem került túl sokba. Egy asztalka némileg karcos üvegét fújtuk le vele mattra. Szerintem érdemes barkácsboltban körbenézni.
2022. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél rá opálos fóliát, azt legtöbb barkácsboltba kapsz.
2022. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Azzal kínlódni kell amíg felkerül. Ha sikerül.


#1

Bah, az ki tudja mikor lesz, ha lesz még valaha.

Obi, Praktiker webshopban meg nincs semmi. Ha meg valami háztartási boltban kérdezek rá, mindig néznek mint borjú az új kapura. (Mintha mindig retardáltak dolgoznának ilyen boltokban)

2022. febr. 23. 09:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy ilyet mondjuk:

[link]

Vagy:

[link]

2022. febr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Kösz a tippet. A második tuti olyan mint kéne de nem úgy néz ki mintha rendelhető lenne, ár sincs feltűntetve. (Kosár van csak nem lehet belerakni semmit)

Az előbbinél kicsit gyér a leírás, de talán az is ilyesmi. Lehet, hogy ez a legjobb esélyem ilyenre.


Közben talán én is találtam egyet, ami lehet jó: [link]

2022. febr. 23. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!