Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ariston clas one 24 kombi...

Ariston clas one 24 kombi kazánnál miket èrdemes beállítani a paramèterekbe? Nyomtam neki egy tesztet ès azóta az előremenő szakasz felforrósodik, ès lekapcsolja a kazánt ezáltal visszaveszi a keringető szivattyú sebességèt is 20%-ra...

Figyelt kérdés

2022. márc. 5. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább itt próbáld meg feltenni ezt a kérdést : [link]
2022. márc. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a 220-as paramétert (előgyújtás) visszavettem 35-re, a 231-eset (max. fűtési teljesítmény) meg levettem 40-re. De én ezt azért, mert kicsi a ház és felesleges hogy 10 kW-nál többel menjen a kazán. Ha meg ilyen kicsi a teljesítmény, akkor meg az előgyújtás legyen már kevesebb nála.


Én azt mondanám, ha magadtól, a használati útmutatót végigolvasva, nem jutott semmi az eszedbe, akkor hagyj inkább mindent default-on.


A tesztet jobb ha az ember soha nem indítja el, mert első dolga, hogy felemeli a hőmérsékletet 80 fokra és az padló vagy falfűtésnél esetleg durva dolgokat tehet. Nálam pl. olyan elmésen oldották meg a fűtést, hogy a nappali padlófűtése előtt van ugyan egy hőszabályozó szelep, de a fürdőben a törölközőradiátor után sorbakötve betettek egy külön meandert a padlóba. Ha törölközőradiátor nyitva lenne egy ilyen tesztnél, akkor csattanna a padlócsempe...

2022. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!