Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Laminált padlóról el lehet-e...

Laminált padlóról el lehet-e tüntetni a bútorok tologatása által okozott karcokat?

Figyelt kérdés
Vagy legalább kevésbé láthatóvá tenni? És ha igen, akkor hogyan?

2022. aug. 1. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Lehet kapni javító filctollat. Az árok marad, de nem lesz feltűnő.
2022. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Mivel a laminált "padló" csupán egy összeragasztott ipari szemét letapétázva, ezért mélységében nem javítható.
2022. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán. A filcekkel lehet valamit bohóckodni, de nem sokat segít.
2022. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Kollégiumban valami lakk-féle réteget húztak rá, és az kijavította mélységében is, meg szebb is lett utána
2022. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem menj be egy tüzépre vagy barkácsboltba, és kérdezd meg hátha ott tudnak valamit rá.
2022. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szőnyeget vagy bútort kell odatenni, ami takarja. Vagy kicserélni a sérült részt (én hagytam a biztonság kedvéért egy doboznyit belőle). Bár ha már egyszer felszeded, akkor érdemesebb erősebbet letenni. Az enyémen például semmi nem látszik meg, pedig elég nehéz bútorokat is tologattunk rajta, és nem volt egy vagyon, olyan 3000 Ft körül volt négyzetmétere a Diegoban.
2022. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én akril festékből kikevertem a megfelelő színt, festőkessel belekentem az árokba, a felesleget azonnal puha ronggyal letöröltem. Nem volt nagyon mély az árok, így már szinte nem is látszik. Ha mélyebb a karc, festés után olvasztott mehviaszt lehet bele kenni, majd miután megdermedt, spaklival letolni a felesleget.
2022. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. aug. 3. 21:53
 9/9 A kérdező kommentje:
Szétnézek majd, hogy az említettekből mit lehet helyben kapni.
2022. aug. 3. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!