Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van e olyan cég, vállalkozás,...

Van e olyan cég, vállalkozás, ami felújítana így konyhát? - hogy segít a tervezésben, kibontásban, elszállításban- de nem teljes konyha hanem:

Figyelt kérdés

-kicsi panel konyha

amit szeretnék mosogatógép!!, munkalap csere, mosogató csere, gáztűzhely

-lehet hogy elég a meglévő alsó szekrényen cserélni a munkalapot, ajtót és úgy-- vagy az egészet kibontani és új alsószekrény.

Azért teszem fel a kérdést, mert az IKEA pl. beszerelné, segít tervezni, de nem bontja ki. Más cég akit kérdeztem, kibontja de nem szállítja el amit kibontott. Nem mentem innen tovább, mert a mosogatógép beszerelése is talán többrétű kérdés, az áram, a víz, az asztalosmunka, ezért gondoltam, hátha létezik olyan vállalkozás, ami foglalkozna így teljesen ezzel még akkor is ha nem egy többmilliós, teljes konyhafelújításról van szó.

Tud bárki ilyesmiről? Hol keressek?



2023. jan. 21. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerű asztalos vállalkozó kell neked, akik egyedi bútorok gyártásával foglalkozik
2023. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen cégek.

Azt írd be a keresőbe, hogy "konyha felújítás teljes körű munkavégzéssel" vagy valami hasonlót!

Nekem fel is dobott egy rakat lakásfelújítással foglalkozó céget és közte már az első oldalon ezt, amelyik konyha felújítását vállalja és azt írják "teljes körűen", vagyis elméletileg mindent megcsinálnának, scak hát ki kell fizetni. Találni fogsz ilyet a lakóhelyed közelében is.

[link]

2023. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2004 ben alakult a cég, de nem merik kiírni a nevét amire van törvény.

A mindenhez is értek szaki tipikus csaló. Már akkor örülsz, ha egyvalamihez ért :D

2023. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a konyhaszakerto.hu oldalt, drágán dolgoznak, de jól.
2023. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!