Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogy lehet szinte azonos áron...

Hogy lehet szinte azonos áron egy bejárati ajtó egy szúnyoghálóval ami a bejárati ajtó elé kerülne???

Figyelt kérdés

Sima műanyag bejárati ajtó 83.000 ft az első google találaton ennyi volt.

A szúnyoghálós ajtóra 67.000 Ft árajánlatot adott a redőnyös.


2023. máj. 29. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szúnyoghálós egyedileg gyártott.Az emberi munka ára megdobja
2023. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az idézett 83 ezres ár standard kivitelű, készletről kapható ajtóra vonatkozik. Én nemrég egyedi bejárati ajtóra durván 160 ezres ajánlatot kaptam beszereléssel együtt.
2023. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit tudhat a 83ezres ajtó?
2023. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

itt a 83-as ajtó:

[link]

2023. máj. 29. 19:33
 5/9 A kérdező kommentje:

#2


Ha egy egyedi ajtó beszereléssel együtt 160e akkor is drága egy egyedi szúnyoghálóajtó. Eleve a szúnyogháló nm ára 3-4e forint. no abból kell kettő, de legyen három, az akkor is 9-12e forint... plussz keret rá, nem tudom milyen árakon mozog az egész, de 20e forintba bele kell férjen +munkadíj. no most ez 67 ezer forint :D tehát a munkadíj 40e forint? ne már..

2023. máj. 29. 20:12
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Ezt a 80000-es ajtó kategóriát el kell felejteni, fél év alatt deformálódik, hidegbe meg melegbe is után kell állítan mert nem csukódik rendesen. az az meg max 1-2 év alatt tönkre megy.

Erősített roto vasalatos ajtót vegyél, lehet kb 2xannyiba kerül de hosszú távon nem bánod meg.


A normális alu keretes szűnyogháló 60-70000 ft, minőségnek ára van.

2023. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

az az meg max 1-2 év alatt tönkre megy.


*"zár" kimaradt

2023. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennyibe kerül az egyedi gyártás ára. Most vettünk rolós szúnyoghálót (igaz én ablakra), a közel 2 négyzetméteres szúnyogháló kerettel mindennel együtt volt 15000 darabonként. Ennyit számít, hogy te nem készen kapható méretet keresel. Nyilván minőségben is lehet különbség.
2023. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező

Ennyi annak a szúnyoghálós ajtónak az ára.

Te eldöntheted, hogy megveszed vagy sem, megteheted, hogy keresel olcsóbbat - nem fogsz találni.

Tavaly ablakra én is sokallottam a szúnyoghálók árát. Nyithatót szerettem volna, de erre a szélességre, olyan fém hálóval ami kellene, csak fix szúnyoghálót találtam és ennek is az ára ilyen 60 ezres nagyságrendben volt.

Én úgy döntöttem ez nekem túl sok, úgyhogy elmentem a barkácsboltba, megvettem a szúnyoghálót és fixen feltettem az ablakra én magam a tized árért. Viszont nem is lett a minősége olyan, mintha szakemberrel, külön kerettel készült volna el.

Te is megteheted, hogy ha sokallod az árát akkor megpróbálod megcsinálni magad. De szólok előre, hogy nem lesz sokkal olcsóbb és nem is biztos, hogy sikerül. Neked nincsenek megfelelő szerszámaid, hogy gyorsan, könnyen elkészüljön, az időd is sok fog elmenni vele.

Ha mással csináltatod meg akkor nem azt fizeted ki amennyibe a keret, zsanér meg szúnyogháló került, hanem a szakember munkadíját és idejét, amíg nálad felszereli.

2023. máj. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!