Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek mennyi ft árba...

Szerintetek mennyi ft árba kerülne egy szobát leválasztani gipszkartonnal?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert már elég régóta szeretnék,egy saját szobát,mert így 0 magánéletem sincs.

2023. júl. 25. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Sztem fél millából megvan ajtóval, de persze a méreteket nem tudjuk.
2023. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Válaszfal 2x2 borítással kb 6000Ft/m2 (anyag+munka).

+ ajtó, illetve opcionálisan szigetelés.

2023. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Hát én a helyedbe 50ezerér megcsinálnám magamnak. Fél millát biztos nem adnék érte. Jó, az ajtó +50ezer,de 100-nál többe nem kerül...
2023. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb 200 ezer munkadíjjal.
2023. júl. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tű pontosan kiszámolható az anyagköltség. Munkadíjra árajánlatot meg nem itt kell kérni, mert aki tudna adni neked árajánlatot, az most éppen dolgozik, este meg jobb dolga is van, mint a gyakorit olvasgatni!

Nem tudjuk hány éves vagy, egyedül nevel édesanyád vagy édesapáddal közösen, ha utóbbi, akkor apáddal együtt megtudjátok építeni a falat is, meg egy ajtót sem nagy történet beépíteni. A villanyszerelés az, amit talán rá kell bízni egy villanyszerelőre, hisz az egyik helyiségben arrébb kell kerüljön a lámpa, a másikban meg ki kell építeni a lámpakiállást és a kapcsolót. Mindennek utána tudsz nézni a neten, hogy kell építeni helyesen, milyen anyagok kellenek hozzá, miből mennyi kell, hozzáférsz minden információhoz, a mai ember százszor közelebb áll ahhoz, hogy laikusként megoldjon valamit szakszerűen, mint a régi ember állt, az csak csinálta úgy, ahogy elfogadhatónak vélte!

2023. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!