Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy kapu festésért mennyit...

Egy kapu festésért mennyit lehet fizetni ami még reális?

Figyelt kérdés

Nagykapu, kiskapu és a drótos része kb 13 méter hosszú az egész. Ahol lehet ott csiszolni is kell.


[link]


[link]


2023. aug. 13. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amennyit kér a vállalkozó, vagy megcsinálod magad.

Amúgy itt vannak irányárak:

[link]

2023. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pff, ez akár még 300 ezer is lehet ha vállalkozó csinálja. Mi lett a világból pár év alatt...
2023. aug. 14. 10:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Sajnos mindenki azonnal akar meggazdagodni.

Régen mindenki tudta, hogy hol a helye a társadalomban, ma viszont 8 általánost végzett hülyegyerekek is BMW-vel akarnak járni a dizsibe.


Amúgy most jutott az eszembe, hogy tavaly hasonló összeget fizettem ki a 2 m magas 12 m hosszú betonkerítésemért anyaggal, szállítással és felállítással együtt, hogy ne legyen lásson át a szomszéd.

Ezt pl. soha nem kell karbantartani.

Lehet, hogy érdemes lenne elgondolkodni ezen neked is, mert a festés sem lesz örök életű.

Pl. itt tudsz nézelődni:

[link]

2023. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Itt pl. 21.000 Ft métere, helyszínre szállítva és felállítva.

Ez nálad a 10 m. 210ezer Ft lenne + nézel hozzá valamilyen modern kaput.

[link]

2023. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van hogy jobb esetben 8 osztálya van az illetőnek és ki merik ejteni a szájukon hogy mennyiért dolgoznak, ez kb vicc kategóriába illő hogy lefest valaki 10 métert 300 ezerért. Inkább akkor magam lefestem és csak a festék kerül pénzbe. Új kapu nem fér most bele.
2023. aug. 14. 11:26
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Oké.

Javaslom, hogy ne fehérre fessed, inkább barnára, feketére vagy valamilyen sötétebb színre, hogy ne kapjál szívbajt ha jövőre újra átüt rajta a rozsda.

2023. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

2-es, lehet, hogy ezt nem kell karban tartani, de iszonyat gusztustalanul nêz ki, és nyáron ontja a meleget.


Inkább lefestem 5 évente a kovácsoltvas-jellegű fémkerítésem, mint ezt kelljen néznem.

2023. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem gusztustalan a betonkerítés, nekem azért nem tetszik mert én se látnék ki, meg más se be. Jobban szeretek utcára nézni, minthogy bezárva érezzem magam. Ilyen betonkerítés a kertszomszédomhoz lenne jó hogy ne lássam a kezeletlen kertjüket meg a méteres gazokat, de kb 20 méter kellene és annyit nem dobok ki csak hogy takarjam őket. 5 évet ha kibír a festék, az már jó, és csak max 20 ezerbe kerül.
2023. aug. 14. 12:17
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

7.


1. Mi itt értelmiségi körökben, ritkán mérjük a kerítésünk napi hőmérsékletét.

2. Az, hogy neked mi a "gusztustalan", az kizárólag a magánügyed.

3. Mi a rendszeres kerítésfestés helyett inkább rendszeresen nyaralunk.

4. A betonkerítés pont a hozzád hasonlóktól primitív lényektől választ el hermetikusan, akik veszik a bátorságot arra, hogy megmondják másoknak, hogy hogyan éljenek és még a kerítésükbe is belepofáznak.


Amúgy a betonkerítés arra van, hogy ne lássam a szomszédot.

Előtte a sövény meg arra van, hogy ne lássam a kerítést.

2023. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 9-es, olyan borzasztó értelmiségi azért nem lehetsz, ha nem sikerült értelmezni, hogy a kérdező nem kerítést akar cserélni, hanem azt kérdezte, mennyibe kerülne festetni.


A nyaralás meg kertfestés közti párhuzamot meg nem is értem, mi szoktunk mindkettőt, elárulnád értelmiségi nyelveddel, a kettő miért zárja ki egymást? Bevallom prolisan, hogy nem értem 🤣

2023. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!