Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen falburkoló anyag lehet...

Milyen falburkoló anyag lehet ez, amire emlékszem?

Figyelt kérdés

Olyan 8-10 éve találtam rá a neten egy olyan (beltéri) falburkoló anyagra, ami a csempét helyettesíti, mert letörölhető, vízálló (amihez vagy kell plusz felületkezelő réteg, vagy nem, nem emlékszem). Akkor újdonságnak számított.

Állagra sűrűn folyós (gondolom vízzel kevert por), mint a vakolat, és úgy is kell felvinni. Van a falon némi vastagsága, és szép sima felületet képez. Színekben is van választék, vagy csak hozzáadott adalékkal színezhető, nem tudom.

Most egyáltalán nem találom, mi lehetett ez, pedig jó lenne az előszobába. Van valakinek ötlete?



#burkolat #falburkolat #Falburkoló anyag
2023. aug. 18. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom de mi régen a konyhát valami lakkal is lefestettük a végén, sima és viztaszító lett tőle.
2023. aug. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!