Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Falfestésnél a snájdolás...

Falfestésnél a snájdolás (sarkok, satöbbi előfestése) minimum mennyire kell, hogy vastag legyen, ha utána tedivel (hengerrel) festem?

Figyelt kérdés

Lassan befejezem a snájdolást mindenhol, de rájöttem, hogy van, ahol viszonylag vékony, talán 1,5 cm az éleknél, mert ott az ecset élével hordtam csak, és megijedtem, hogy talán újra végig kell menni, mert nem fog odáig kiérni a festék a tedivel.

Tovább nehezíti a dolgom, hogy áttetsző alapozóval kenem, és szemmel nem feltétlenül látható mindenhol, ahol már van rajta. :(( 1,5 cm minimum szerintem mindenhol megvan.



2023. szept. 13. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy kis teddy henger szelessegben szoktam snejdolni, szoval kb 10 centi es igy lesz atfedes
2023. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!