Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb monoblokkos Wc?

Figyelt kérdés
2023. nov. 23. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Hatalmas eltérések minőségben nincsenek, így én azt tudom javasolni olyat válassz, ami kinézetre tetszik, esetleg az öblítés módja között lehet válogatni, vannak perem nélküli kagylók is, szerintem ez szerencsésebb választás.

Azt tudom javasolni inkább, hogy ilyesmit netről ne rendelj! Gyakran előfordul, hogy eltörik szállítás során, teljesen mindegy, hogy van erre is garancia, nyilván van, de addig is vársz, amíg az intéződik stb. stb. Továbbá ha netán mégis netről rendelnéd, a Leziter és annak összes webshopját (homelux és társai, azaz minden, ami Baja, Szegedi út 64-hez tartozik) nagyon messziről kerüld el!

2023. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi Zalakerámia vécéket vettünk, azokkal - a minőségükkel - nincsen gond - de a mienk egyik sem monoblokkos, hanem fali vécék.
2023. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!