Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Megéri kemény fa parkettát...

Megéri kemény fa parkettát etetni?

Figyelt kérdés
máj. 8. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kell oket etetni?
máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pacalt föztem neki,utána palacsintát.
máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂
máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Hátha meglágyul.
máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Máskor olvasd át a kérdést kiírás előtt, könnyű hibázni és aztán csak poénkodós válaszok lesznek!

Ne etesd a keményfa parkettát!

Amúgy ha Szeged, akkor megéri az ilyen parketten, de anyagilag nem.

Egyszerre építkeztünk barátainkkal, ők ilyen keményfa parkettát csináltattak. Azért mert azt fel lehet később csiszoltatni és újra szép lesz akár 30-40 év múlva is.

Mi a legtöbb helyre követ raktunk, a padlófűtés miatt, a szobákba még csak laminált padlót. A költsége a harmada se volt, mivel azt mi is le tudtuk rakni, nem kellett szakember. Akkor is azt mondtuk, hogy ha tönkre megy akkor simán ki fogjuk cserélni, akár 10 évente ha kell és így se fog annyiba kerülni, mint nekik rögtön a lerakáskor.

Viszont a keményfa parketta valóban szebb. Nekik megérte, mert azt szerették volna és nem mást.

Nekünk meg jó a laminált padló, bár 16 év után az egyik szobában elcsúszott az egyik lap és van egy 1,5 cm rés a szélen a zsugorodás miatt, a hálóban meg recsg kicsit, éjjel nehezebb halkan ki-be mászkálni. Más baja nincs, cserélni jó ideig nem fogjuk, nem kell.

máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Látod nekem is azonnal hibás lett a válaszom, én sem olvastam át csak a végét. :D

Szóval nem "Szeged", hanem ha szereted, akkor megéri.

máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem éri meg.
máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hamburger jó lesz neki.azt szereti
máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!